Hit ostatniego sezony – serial „Ślepnąc od świateł” już dostępny w telewizji internetowej! Gdzie znaleźć odcinki „Ślepnąc od świateł” online?

Czy jednym z twoich ulubionych polskich pisarzy jest Jakub Żulczyk? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to koniecznie musisz obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł” – doskonały serial oparty na bestsellerowej książce Jakuba Żulczyka. Jest to pierwsze podejście do twórczości poczytnego, polskiego pisarza. Tak jak i literacki pierwowzór, tak i serial „Ślepnąc od świateł” okazał się wielkim sukcesem wydawniczym. Produkcja jest już dostępna w bazach telewizji internetowych i serwisów Video on Demand. Masz teraz świetną okazję, żeby obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł” online! 

telewizor photo

Warszawa jedzie na Mazury, aby odpocząć, ludzie z Mazur przyjeżdżają do stolicy, żeby złapać życiową szansę.

Głównym bohaterem serialu „Ślepnąc od świateł” jest enigmatyczny Jakub, w którym niewiele wiemy. No może tyle, że do miasta stołecznego przyjechał z Mazur, żeby zacząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Jednak ich nie skończyć. Dlaczego nie został absolwentem uczelni artystycznej? Nocne życie Warszawy było ciekawsze, chęć zarobku, łatwych pieniędzy i przetrwania była silniejsza – został dilerem kokainy. Bohatera poznajemy w momencie, gdy zamierza wylecieć w długo planowane wakacje. Ale dopiero za tydzień, teraz jeszcze ma sprawy do załatwienia i uporządkowania. Musi przygotować swoich „klientów” na swój urlop, a nie ma na to za dużo czasu, zostało mu siedem dni, tydzień. Czy w siedem dni uda mu się podomykać wszystkie sprawy? W normalnych okolicznościach pewnie tak, ale w mieście pojawia się Dario, gangster, który niedawno wyszedł z zakładu karnego, a w mieście stołecznym poszukuje swojej własności – sportowej torby z pieniędzmi i różową partią kokainy. Traf chce, że w jej posiadaniu znalazł się Kuba. Czy uda mu się dogadać z Dariem?

Czy serial „Ślepnąc od świateł” zasłużenie zbiera wysokie oceny?

Produkcja jest świetnie zrealizowana, więc wysokie oceny i zachwyty krytyków nie dziwią. Widzowie także bardzo pozytywnie przyjęli serial „Ślepnąc od świateł”. Jest to zasługa Krzysztofa Skoniecznego, który w głównej mierze odpowiadał za realizację – reżyserował serial oraz był współautorem scenariusza wraz z Jakubem Żulczykiem. Serial „Ślepnąc od świateł” utrzymuje niesamowity klimat książkowego pierwowzoru. Żulczyk ze Skoniecznym odwalili kawał dobrej roboty. Należy również pochwalić operatorów, bo co udało im się uzyskać na ekranie to majstersztyk i uczta dla oka. Przy rozważaniu, dlaczego serial „Ślepnąc od świateł” odniósł sukces nie można pominąć świetnej obsady aktorskiej. Kamil Nożyński jako główny bohater Kuba, świetny debiut, Jan Frycz jako Dario, do tego Robert Więckiewicz i Cezary Pazura. Czego chcieć więcej?

Telewizja czy internet? Gdzie oglądać serial „Ślepnąc od świateł”

My stawiamy na telewizję, ale nie byle jaką, bo telewizję internetową! Jest to połączenie dwóch wspomnianych rzeczy: telewizji oraz internetu. Właśnie tam znajdziesz serial „Ślepnąc od świateł”, jak się do tego zabrać? Przy pomocy urządzenia z dostępem do sieci odpalasz wyszukiwarkę i w jej pole tekstowe wpisujesz frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. I gotowe!

Gdzie serial „Ślepnąc od świateł” oglądać w internecie?

Należy wybrać jedną z wielu platform streamingowych świadczących usługi Video on Demand. Wybór jest naprawdę spory, chociażby jedna z najpopularniejszych – IPLA. Ze swojego telefonu komórkowego pobierasz dedykowaną aplikację albo z komputera wchodzisz na stronę i gotowe! Już możesz oglądać serial „Ślepnąc od świateł”.