Listy do M. 4 – zobacz w TV online

Kolejna, już czwarta część serii komedii romantycznych “Listy do M.” jest już dostępna zupełnie legalnie w sieci. W pewnym sensie była to zresztą konieczność, gdy pandemia pokrzyżowała plany twórców związane z kinową premierą filmu. Za reżyserię obrazu “Listy do M. 4” tym razem odpowiedzialny jest Patrick Yoka, który ma na swoim koncie już sporo filmów dobrze przyjętych przez widzów. Nie inaczej było zresztą tym razem. Fani serii są zachwyceni zarówno powrotem doskonale im znanych postaci, jak i nowymi bohaterami, którzy jak zwykle powodują nieco zamieszania.

tablet photo

“Listy do M. 4” – długo wyczekiwany film

Miłośnicy serii wręcz nie mogli się doczekać premiery filmu “Listy do M. 4”, który jak zwykle swoją premierę miał mieć przed Bożym Narodzeniem. Jak się jednak wszyscy przekonaliśmy rok 2020 nie sprzyjał realizacji wielu planów, a zamknięcie kin spowodowało, że premiera filmu po prostu nie mogła się odbyć. W związku z tym, twórcy obrazu zdecydowali się na streaming internetowy, dzięki czemu widzowie mogli obejrzeć film online już w lutym 2021 roku. Jak pokazują liczby cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem i zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno za świetny scenariusz, jak i bardzo przemyślaną reżyserię Patricka Yoki.

“Listy do M. 4” to przede wszystkim dalszy ciąg historii kilku dobrze nam już znanych bohaterów. Na ekranie ponownie możemy śledzić losy rozwiedzionych, ale będących parą Kariny i Szczepana, związku policjantów Karoliny i Gibona, czy Wojtka, który właśnie planuje oświadczyć się Agacie. Nie zabraknie też rzecz jasna Mela, który w dość typowy dla siebie sposób pozna swoją nową szefową Dagmarę. Oprócz niej w filmie po raz pierwszy zobaczymy natomiast byłego męża Agaty Arka oraz nową policjantkę, która może namieszać w relacji Karoliny i Gibona. W czwartej części serii będziemy mieli też okazję lepiej przyjrzeć się postaci redaktor Rudolf, która w końcu wychodzi z cienia na pierwszy plan.

“Listy do M. 4” dostępne w telewizji online

Duże pochwały z pewnością należą się reżyserowi najnowszej części “Listów do M.”. Patrick Yoka nieco odświeżył dla nas tę serię, dzięki czemu historie przedstawione w filmie są naprawdę zabawne i przyjemnie się je ogląda. Oczywiście nie brakuje też wzruszających momentów, które sprawiają, że niejeden widz uroni łzę. To, co szczególnie udało się reżyserowi to również doskonałe odzwierciedlenie polskiej rzeczywistości, w której żyjemy na co dzień. Naszych bolączek i przywar, które z pewnością warto byłoby zmienić. A zatem mimo tego, że “Listy do M. 4” to komedia romantyczna, film ten zmusza nas do przemyślenia kilku istotnych kwestii.

Jak zawsze w przypadku filmów z tej serii, “Listy do M 4” obfitują w doskonałych aktorów, którzy świetnie odgrywają powierzone im role. Ponownie zobaczy w filmie m.in. Wojtka Malajkata, Izę Kunę, Piotra Adamczyka, Agnieszkę Dygant, Magdalenę Różczkę, Borysa Szyca i Tomasza Karolaka. W nowych bohaterów wcielą się natomiast między innymi Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafała Zawierucha, czy Eryk Lubos. Warto sprawdzić, jak sobie poradzą w tej uroczej serii oglądając “Listy do M. 4” w telewizji internetowej.