Nowe pakiety serwisu w PolsatboxGo

Serwis PolsatBoxGo ruszył dopiero w sierpniu 2021 roku, ale już wzbudza duże emocje wśród widzów. Co oferuje najnowszy produkt Polsatu i jakich kanałów, filmów czy seriali możemy się spodziewać?

Pakiety PolsatBoxGo

W serwisie cała treść została podzielona na pakiety, dzięki temu widzowie mogą dostosować odtwarzane przez siebie treści do swoich indywidualnych potrzeb, bez konieczności płacenia za kanały, które ich nie interesują. Najatrakcyjniejszy jest pakiet premium. To dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, tak podstawowych znanych nam z telewizji naziemnej, jak też dotąd dostępnych jedynie w ofercie telewizji kablowych. Oprócz tego zyskujemy dostęp do olbrzymiej biblioteki VOD, w której widzowie znajdą najnowsze produkcje – premiery, które nie zostały jeszcze udostępnione w telewizji, oraz klasyczne produkcje filmowe. Za całość musimy zapłacić 40 złotych miesięcznie.

Kolejny pakiet filmowy składa się z kanałów HBO, AXN oraz Cinemax. Zyskujemy jak w przypadku poprzedniego pakietu dostęp do kanałów tych stacji, jak i bibliotek, w których zgromadzone są produkcje z poprzednich lat. Za ten pakiet musimy zapłacić 25 złotych. Możemy też wykupić dostęp do wszystkich produkcji sygnowanych przez Polsat.

Za 50 złotych zyskamy dostęp do praktycznie wszystkich kanałów sportowych nadawanych w Polsce. Oznacza to, że możemy oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze mistrzostw świata w siatkówce, jednakowo mężczyzn, jak i kobiet. Kanały Canal Sport, Eleven Sport oraz Polsat Sport i Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon.

Zalety serwisu

PolsatBoxGo to przede wszystkim olbrzymia oferta filmów, seriali, transmisji sportowych i programów telewizyjnych. Dostęp za pośrednictwem bibliotek, do setek filmów i seriali, produkowanych przez grupy Polsat, HBO czy AXN. Wszystko, czego potrzebujemy to stabilne łącze internetowe lub Wi-Fi. Jeśli mamy w domu telewizor ze wbudowanym systemem Smart, to wystarczy jedynie wybrać odpowiednią aplikację i zalogować się do PolsatuBoxGo. W przypadku kiedy korzystamy z urządzeń mobilnych, musimy skorzystać z zaprojektowanej przez Polsat aplikacji. Tą na urządzenie mobilne można pobrać na przykład z Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji pozostaje nam jedynie wybrać pasujący do naszych potrzeb pakiet i opłacić go z góry na miesiąc. W samym serwisie jest też dostępna funkcja, która umożliwia bezproblemowe przesyłanie obrazu na wskazany odbiornik telewizyjny. Warunkiem jest podłączenie telewizora do Internetu.