„Psy 3. W imię zasad”, godny następca czy tylko marne nawiązanie do kultowych filmów lat 90-tych?

Kontynuacja, na którą czekaliśmy wiele lat i podział zdań polaków. Czy „Psy 3” potwierdzają teorię, że klasyków kina nie da się powtórzyć, czy może Pasikowski zaskoczył wszystkich? Przekonaj się sam i dowiedz się gdzie zobaczyć „Psy 3”. 

tablet photo

Trzecia część przygód Franza Maurera, których nikt się nie spodziewał. Co przygotowały dla nas „Psy 3”? 

„Psy 3” online to kontynuacja dwóch poprzednich filmów z serii nakręconych w 1992 i 1994 roku. Realizacją filmów, zajął się reżyser, który również pracował przy wcześniejszych częściach. Przez wiele lat nie chciał się on wypowiadać o możliwości powstania trzeciej części. Może to dlatego, jak bardzo wysoko została postawiona poprzeczka w 1992 roku. Wielu ludzi straciło nadzieje, że kiedykolwiek doczekamy się finału serii. Kultowe „Psy” zrobiły z Bogusława Lindy supergwiazdę polskiego kina i sam film stał się czymś więcej niż zwykłym filmem sensacyjnym i akcji. Był to przełom kina polskiego, przez to, jakie pytania społecznie były w nim zawarte. Reżyser uchwycił w nim ducha zmiany ustrojowej, okrywając to otoczką prostej opowieści o gangsterach, miłości oraz sporej ilości akcji. Wielu uważa oryginalne „Psy” za najlepszy film lat dziewięćdziesiątych. „Psy 3” rozpoczyna moment gdy Franz Maurer wychodzi z więzienia po dwudziestu pięciu latach spędzonych w więzieniu. Jest to kontynuacja wydarzeń, na których zakończyliśmy w drugiej części. Wychodzi w całkiem nowy świat po wielu latach robienia niczego i nie ma wielu perspektyw. Świat ruszył do przodu, gdy on stał w miejscu. Większość jego przyjaciół, towarzyszy i wrogów poszło inną drogą w życie, są już bardzo staży albo po prostu nie żyją. Franz stara odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości i szuka dla siebie zajęcia. Tak spotyka „Nowego” i razem stawiają czoła temu, co przyjdzie później.

Nowa część „Psów” nie zachwyca tak jak oryginalne części, fabuła nie zaskakuje, a dialogi nie mają szans na przedostanie się do codziennego życia, tak jak to było z pierwszym klasykiem. Nie można jednak powiedzieć, że jest to film zły lub niegodny polecenia. Występuje tam wiele ciekawych scen, pościgów czy walk. Również możemy zauważyć charakterystyczne cechy kina Pasikowskiego, co może przynieść uśmiech na twarzach wielu widzów. Nie można powiedzieć też nic negatywnego o aktorstwie polskich gwiazd. Linda to Maurer jak sprzed dawnych lat, jest bezwzględny i brutalny. Pazura jako „Nowy” również gra znakomicie. Wiele kredytu trzeba przypisać muzyce, która dobrana była znakomicie i od razu kojarzy nam się z klasykami sprzed lat. Kolejny raz w głośnikach możemy usłyszeć dźwięki znanej nam już trąbki. By samemu stwierdzić jak dobry lub beznadziejny jest ten film, trzeba go po prostu oglądnąć.

Gdzie szukać legalnych źródeł do oglądnięcia „Psów 3”?

Internet to skarbnica wiedzy i zasobów nieograniczonych. Od kiedy możemy oglądać filmy i seriale online, nie było bardziej wygodnego i szybkiego sposobu na oglądanie naszych ulubionych pozycji. Gdzie znaleźć „Psy 3” online? Właśnie w internecie. Legalne platformy udostępniają widzom najnowszą część serii. Za drobną opłatą możemy cieszyć się nielimitowanym dostępem do końca historii Franza Maurera. Więcej nie musicie się zastanawiać gdzie zobaczyć „Psy 3”, teraz wystarczy siąść do komputera i oglądać. Nic prostszego.