“Włoskie wakacje” – o czym opowiada film i gdzie go obejrzeć?

Po seansie “Włoskich wakacji” na pewno każdemu poprawi się humor! Jest to piękna historia, której akcja toczy się w pięknym miejscu – w Toskanii. To region w środkowej części Włoch znany przede wszystkim ze swoich winnic. Historia opowiada o relacjach dwóch mężczyzn – artysty Roberta oraz jego dorosłego syna. Przez film przewija się jednak mnóstwo interesujących postaci, z których część na pewno na długo zapadnie widzom w pamięci. Gdzie obejrzeć obraz?

tablet photo

“Włoskie wakacje” – o czym jest film?

“Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, opowiadający historię ojca i syna, Roberta i Jacka. To główni bohaterowie tej historii, których trudne relacje i konieczność poradzenia sobie z nimi dominują w filmie. Po seansie człowiek nieco inaczej patrzy na życie – cieszy się nim i zyskuje nadzieję, że zawsze można wszystko zmienić, a trudności są wyzwaniem, z którym trzeba się zmierzyć. Reżyserem i scenarzystą filmu jest James D’Arcy, znany brytyjski aktor. W obrazie grają między Liam Neeson (w roli Roberta), Micheál Richardson

 (jako Jack),Valeria Bilello (Natalia) oraz Lindsay Duncan (jako Kate). Jack ma kłopoty osobiste i finansowe. Postanawia sprzedać stary dom w Toskanii, należący do jego rodziny, ale od dawna już niezamieszkany. Namawia do tego pomysłu ojca i mężczyźni wyjeżdżają do Włoch, by sfinalizować transakcję. Niestety, na miejscu okazuje się, że dom jest zrujnowany i najpierw trzeba go wyremontować, co zajmie sporo czasu. Panowie spędzą więc więcej czasu na “włoskich wakacjach”, odnawiając nie tylko dom, ale również swoje relacje. “Włoskie wakacje” to historia, która nie jest ani typowym dramatem, ani typową komedią. To komediodramat, który momentami wzrusza, a momentami bawi. Wielką rolę w odbiorze historii pełnią wspaniałe, włoskie widoki. Dzięki nim widz odczuwa ochotę na podróż do Włoch tuż po zakończeniu seansu, by wszystkie te krajobrazy zobaczyć na własne oczy na żywo.

“Włoskie wakacje” – gdzie znaleźć film?

Po obejrzeniu “Włoskich wakacji” zdecydowanie poprawia się humor. Historia – choć miejscami trudna – daje jednak nadzieję na lepszą przyszłość i uporanie się ze swoją przeszłością. Seans relaksuje, odpręża, uspokaja. Warto więc zobaczyć ten film! “Włoskie wakacje” dostępne są w legalnej telewizji internetowej. Emisja w internecie sprawia, że można zatopić się w tej historii w dowolnym momencie – wówczas, gdy ma się odpowiednią ilość wolnego czasu. To olbrzymi komfort. Możliwe jest włączenie filmu nie tylko w domu, ale i na przykład w drodze, w czasie podróży. Można także zatrzymać film i wznowić go po chwili. To bardzo wygodny sposób oglądania. Z pewnością obraz spodoba się wielu osobom. To film dla całej rodziny, który ukazuje piękno świata i bardzo poprawia humor.